ALPEN TOUR

 Biuro Turystyczne


 

 

 

 

 

Portugalia. Zachodnie Wybrzeże Europy.

Urok Portugalii kryje się w ciekawej linii krajobrazu, w piasku i pianie morskiej, w powiewie bryzy. Historia kraju liczy ponad 800 lat. Jest on naprawdę wyjątkowy i wspaniale łączy: przeszłość i przyszłość, bogactwo zabytków i radość życia.

 Kraina słońca i oceanu, tradycji i kosmopolityzmu, w której wzniosłość przydaje uroku życiu i kontrastuje z lekkością swobodnych dusz. Dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu geograficznemu, sąsiedztwu z oceanem, to zachodnie wybrzeże Europy oferuje przyjemności: obcowania z piękną naturą, wypoczynku na plażach, poznawania miejscowej kuchni oraz wiele innych rozrywek. Na tej ziemi światła i słońca, które dodają energii, przeszłość dopełnia teraźniejszość.

To kraj średniowiecznych zamków i nowoczesnych sklepów, zabytków w stylach romańskim, gotyckim i manuelińskim, plaż o niebieskiej wodzie i zielonych, bezkresnych równin, historycznych miejscowości i luksusowych kompleksów hotelowych, wyszukanych potraw i prostych przysmaków pochodzących z morza, muzeów sztuki współczesnej i malowideł naskalnych, pól golfowych i ruchliwych ulic. Żyją tu ludzie kreatywni, otwarci, gościnni i pełni radości życia, którzy chętnie dzielą się tym wszystkim, co mają najlepszego.

 

    

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

A&O HOTELS and HOSTELS  

 


 

   

04 New Logo 234x60

 

080611 234x60_pl Image Banner 234 x 60 

GIF Generic 120x60

 

 
 
 
 
 © Alpentour