O mnie

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Warszawie od 1984 roku    i chętnie oprowadzę Państwa po moim rodzinnym mieście. Od początku swojej działalności przewodnickiej związany jestem z Warszawskim Oddziałem Przewodników PTTK. Oprowadzam po Zamku Królewskim, Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Muzeum Narodowym i Muzeum Chopina w Warszawie. Na wszystkie wyżej wymienione obiekty posiadam licencje po ukończeniu specjalistycznych kursów.
Usługi przewodnickie w Warszawie oferuję turystom indywidualnym, grupom zorganizowanym oraz klientom biznesowym. Obsługuję także delegacje zagraniczne i dyplomatyczne, również jako tłumacz.
Po zabytkach Warszawy i mieście oprowadzam w językach: polskim, węgierskim, niemieckim, chorwackim i serbskim.
Ukończyłem studia wyższe, Hotelarstwo i Turystykę w Budapeszcie w języku węgierskim. Od lat interesuję się krajami byłej Monarchii Austro-Węgierskiej i ich historią. Stąd też znajomość moich języków. Od 2006 roku jestem właścicielem biura podróży obsługującego wyjazdy na Węgry oraz do Austrii, Słowenii i Chorwacji, a także przyjazdy do Polski.

Do zobaczenia w Warszawie!

Przewodnik po Warszawie – Guide

Po polsku

magyar nyelven

auf deutsch

na hrvatskom jeziku

na srpskom jeziku